ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Πέμπτη Ιανουάριος 17, 2019
Τρίτη, 31 Μαρτίου 2015 10:55

Αποτελέσματα της 2ης Ορφικής Συνάντησης Στίβου

Γράφτηκε από τον

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 2ΗΣ ΟΡΦΙΚΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΣΤΙΒΟΥ:

    1000Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α    
1 3.21 ΓΚΡΟΥΝΟΒΑ ΝΤΕΝΙΤΣΑ 2000 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
2 3.31 ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
3 3.43 ΤΑΝΑΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  3.45 ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  3.48 ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  3.56 ΚΟΝΤΑΡΑ ΣΤΕΛΛΑ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  3.56 ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
           
    1000Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α      
1 3.02 ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 ΠΡΩΤΕΑΣ
2 3.06 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
3 3.07 KOLEV KOLYO 2000 ATHLETIC HASCOVO
  3.08 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
  3.14 KOLEV STOYAN 2000 ATHLETIC HASCOVO
           
    100Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
1 13.4 ΣΙΟΥΤΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1988 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
1 13.4 ΜΠΟΥΣΔΑ ΠΑΡΘΕΝΑ 1999 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
3 13.9 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 1999 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
           
    100Μ ΠΑΙΔΩΝ      
1 11.7 ΚΑΒΑΚΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1998 ΠΑΟΚ
2 11.8 ΚΟΛΤΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1999 ΠΡΩΤΕΑΣ
3 12.0 ΜΟΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1999 ΠΡΩΤΕΑΣ
  12.2 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΠΑΟΚ
  13.1 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 1998 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  13.5 ΑΣΟΥΖΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
           
           
    300 ΜΕΤΡΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α      
1 45.9 ΠΑΝΤΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
2 48.0 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
3 51.9 ΜΑΡΚΟΓΛΟΥ ΙΝΩ 2001 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
           
    300 ΜΕΤΡΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α      
1 40.3 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
2 43.1 ΚΑΛΟΜΠΡΑΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2000 ΠΡΩΤΕΑΣ
3 44.4 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  45.6 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  48.3 ΚΟΝΟΜΗ ΜΑΡΙΟΣ 2001 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
           
    40Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ      
1 7.70 ΜΠΟΓΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
2 9.00 ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
3 9.25 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2004 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
           
    40Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ      
1 9.1 ΧΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
1 9.1 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
3 9.5 ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
           
    50 ΜΕΤΡΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ      
1 7.8 ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
3 7.9 ΠΑΣΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΑΡΗΣ
3 7.9 ΑΣΗΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  8.0 ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΠΑΟΚ
  8.0 ΠΛΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  8.1 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2006 ΑΡΗΣ
  8.2 ΠΑΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  8.1 ΖΑΧΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  8.3 ΜΑΤΕΟ ΝΤΡΟΥΠΑΚΟ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  8.3 ΤΖΕΛΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  8.3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ   ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
  8.3 ΚΙΡΚΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  8.4 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 2005 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  8.4 ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΡΗΣ
  8.4 ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  8.4 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΑΡΗΣ
  8.4 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  8.6 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   ΑΡΗΣ
  8.5 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  8.7 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ
  8.7 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΜΕΝΙΟΣ   ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  8.6 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  8.6 ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  8.8 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ   ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  8.8 ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  8.8 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  8.9 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ   ΑΡΗΣ
  9.0 ΚΟΝΤΟΣΤΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  9.0 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  9.1 ΜΑΝΣΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  9.1 ΓΚΑΤΣΗΣ ΜΙΝΟΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  9.2 ROSHIDOVSKI GEORGI   VAIA BOURGAS
  9.2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  9.3 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  9.5 ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  9.5 ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  9.6 ΜΟΣΧΟΒΑΚΗΣ ΝΟΤΗΣ   ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  9.9 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  9.9 ΤΣΙΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  10.1 ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ     ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  10.2 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΡΗΣ   ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  10.9 KARAKOLEF GEORGI   VAIA BOURGAS
           
    50 METΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ      
1 7.2 ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
2 7.7 ΤΥΡΟΜΠΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
2 7.7 ΤΖΙΩΓΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
2 7.7 ΜΑΝΩΛΗ ΦΑΙΔΡΑ   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
2 7.7 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
2 7.7 ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ   ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  7.8 ΣΤΕΡΓΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  7.8 ΒΛΥΣΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ   ΑΡΗΣ
  7.9 ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  7.9 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  7.9 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  7.9 ΣΤΙΛΟ ΕΛΕΑΝΑ   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  8.0 ΒΑΣΙΛΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  8.0 ΜΑΝΑΡΓΙΑ ΜΥΡΤΩ 2004 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  8.0 ΤΣΟΥΜΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 Π.Α.Ο.Κ
  8.0 ΗΛΙΑΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ   ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  8.0 ΜΗΤΑΦΙΔΗ ΑΘΗΝΑ   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  8.1 ΠΑΠΑΘΕΟΛΟΓΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ   ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  8.1 ΜΠΑΡΟΥΤΟΥΔΗ ΑΣΤΕΡΙΑ   ΑΡΗΣ
  8.1 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΦΡΟΣΩ   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  8.2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  8.2 ΣΙΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  8.2 ΑΛΜΠΑΝΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  8.3 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  8.3 ΜΑΤΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  8.5 ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΑΡΗΣ
  8.6 ΧΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  8.6 ΠΑΙΔΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 2005 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  8.6 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2005 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  8.6 ΡΗΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  8.6 ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  8.6 ΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  8.7 ΓΙΟΥΡΟΥ ΛΥΔΙΑ 2004 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  8.8 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  8.8 ΚΑΛΦΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
  8.8 ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  8.9 ΒΑΡΣΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  9.0 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  9.1 ΑΓΓΕΛΙΚΗ     ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  9.2 ΔΑΓΚΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  9.3 ΚΑΡΑΜΠΑΓΛΗ ΓΑΛΗΝΗ   ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  9.3 ΣΚΟΔΡΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ   ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  9.3 ΒΑΡΙΠΑΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  9.4 ΓΙΑΚΣΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ   ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  9.5 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  9.5 ΚΟΥΛΟΥΡΗ     ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  9.6 ΨΙΜΜΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  9.6 ΠΕΝΤΕΖΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2006 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  9.6 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ     ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  9.7 ΓΟΥΝΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  9.7 ΦΩΤΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  9.7 ΛΑΦΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ   ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  9.7 ΣΤΟΪΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ   ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  9.8 ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ 2006 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  9.8 ΔΡΟΛΙΑ ΞΕΝΙΑ   ΗΡΑΚΛΗΣ
  9.8 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΝΑ   ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  9.9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ   2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  9.9 ΜΑΡΓΙΟΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ   ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  9.9 ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  10.1 ΡΑΛΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  10.1 ΤΖΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  10.1 ΧΑΛΙΜΑΚΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  10.1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  10.5 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ 2006 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  10.5 ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
           
    600 ΜΕΤΡΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ      
1 1.56 ΜΩΡΑΪΤΗΣ     ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
2 2.04 ΜΠΑΜΠΛΗΣ     ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
3 2.04 ΜΕΛΑΔΙΑΝΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ   ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  2.04 ΝΤΟΤΑΒΙΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ   ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  2.05 ΦΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  2.05 ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2004 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  2.05 ΤΑΡΣΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  2.05 ΓΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  2.05 ΤΑΜΙΑΣ     ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  2.06 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  2.06 ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  2.06 ΓΙΑΛΙΛΙΔΗΣ ΛΕΥΘΕΡΗΣ   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  2.06 ΦΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΑΟΚ
  2.07 ΤΕΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  2.07 ΤΖΙΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
           
    600 ΜΕΤΡΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ      
1 2.03 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
2 2.03 ΔΑΓΚΛΗ ΑΛΕΞΙΑ 2005 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
3 2.18 ΛΥΤΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2005 Π.Α.Ο.Κ
  2.19 ΒΑΔΙΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  2.22 ΒΟΓΙΑΡΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ 2004 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  2.25 ΝΕΓΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  2.26 ΜΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
  2.29 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  2.34 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 Π.Α.Ο.Κ
  2.35 NIKOLEVA NINA 2004 VAYA BOURGAS
  2.44 ΦΩΣΤΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
  2.47 ΤΣΟΜΑΚΙΑΝ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
           
    600Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β      
1 1.40 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΦΑΝΗ 2002 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
2 2.02 ΛΙΑΠΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
3 2.04 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΦΑΙΔΡΑ 2003 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
3 2.04 ΧΑΤΖΗΚΑΛΛΙΟΠΗ     ΠΡΩΤΕΑΣ
  2.05 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2003 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  2.06 ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΟΛΓΑ 2003 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  2.17 ΓΚΑΤΖΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  2.22 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΖΩΗ 2003 ΠΡΩΤΕΑΣ
  2.26 ΜΠΟΖΑΝΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
           
    600Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β      
1 1.57 ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
2 2.02 ΓΚΙΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
3 2.13 ΒΕΡΤΟΥΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  2.20 ΛΙΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
           
    60Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β      
1 8.2 PETROVA KRISTIN 2003 VAIA BOURGAS
2 8.5 ΝΕΟΧΩΡΙΤΟΥ ΆΡΤΕΜΙΣ 2003 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 8.5 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  8.6 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2003 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  8.6 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  8.7 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  8.7 ΤΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  8.8 ΑΛΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2003 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  8.9 BATCHAROVA DOBROMIRA 2003 ATHLETIC HASCOVO
  8.9 ΜΑΡΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2002 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  8.9 ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2003 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  8.9 ΤΖΙΓΓΙΖΗ ΑΓΝΗ 2003 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  8.9 ΣΑΡΑΚΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  8.9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 2002 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  9.1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  9.2 ΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  9.2 ΠΑΙΔΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  9.3 ΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2002 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  9.4 ΞΕΝΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  9.4 ΚΑΜΠΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΠΡΩΤΕΑΣ
  9.6 KOLEVA PETRA 2003 ATHLETIC HASCOVO
  9.6 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ   2002 ΠΡΩΤΕΑΣ
  9.8 ΑΔΑΜΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  9.8 ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2002 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  9.8 ΤΣΑΟΥΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2002 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  9.8 ΤΥΡΟΠΑΝΗ ΑΝΝΑ 2002 ΠΡΩΤΕΑΣ
  9.9 ΤΣΟΚΑΚΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  10.2 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ 2003 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  10.4 ΘΥΜΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  10.8 ΔΡΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  11.4 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  11.4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
           
    60 ΜΕΤΡΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β      
1 7.8 ΚΑΡΙΩΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
2 8.0 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2002 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
2 8.0 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
2 8.0 ΤΣΕΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  8.1 ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  8.1 ΜΑΝΤΖΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  8.4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  8.6 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  8.7 ΞΥΔΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 2002 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
  8.8 ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  8.9 ΓΙΟΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  8.9 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΣ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  9.1 ΒΑΪΡΑΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  9.2 ΚΑΛΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
  9.5 ΚΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
  9.5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2002 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  9.9 ΖΙΟΥΤΖΟΥΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2003 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  10.0 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  10.7 ΦΑΡΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2002 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
           
    60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β      
1 10.7 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
2 11.0 ΔΗΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
3 12.3 ΚΑΛΠΑΚΑ ΜΑΡΘΑ 2002 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
           
    60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β      
1 12.3 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ 2002 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
2 13.0 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
           
    80Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α      
1 10.0 ΓΚΟΥΝΤΑ ΗΛΙΑΝΑ 2000 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1 10.0 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2001 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 10.3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 2000 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  10.4 BAEBANOVA EMILIA 2000 VAIA BURGAS
  10.5 ΠΑΠΠΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 2001 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  10.7 ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  10.9 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  10.9 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ 2001 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  11.1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2000 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  11.1 ΜΠΟΥΛΕΤΣΙ ΛΑΟΥΡΑ 2001 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
  11.2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2000 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  11.5 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  11.5 ΚΑΝΔΡΟΥΔΗ-ΧΑΛΔΡΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΗΡΑΚΛΗΣ
  11.6 ΣΤΕΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2001 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  11.7 ΛΙΑΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  11.8 ΜΑΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  11.8 ΓΚΑΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  12.0 ΝΤΟΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2001 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  12.1 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2001 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  12.1 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  12.1 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2001 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  12.4 ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  12.4 ΜΑΝΤΖΙΚΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2000 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  12.5 ΧΥΤΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ 2000 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  12.6 ΚΟΥΡΦΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  13.3 ΑΔΗΜΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΠΑΟΚ
  13.9 ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2000 ΠΑΟΚ
           
    80Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α      
1 9.7 DIMITROV NICOLA 2000 VAIA BOURGAS
2 9.8 ΚΟΥΡΣΙΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
2 9.8 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
2 9.8 ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΠΑΟΚ
  10.0 ΚΩΤΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΠΑΟΚ
  10.1 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  10.1 ΧΑΡΟΥΤΟΥΝΙΑΝ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  10.3 ΡΑΛΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  10.4 ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  10.6 ΧΑΜΟΛΗ ΟΡΓΚΕΖ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  10.7 ΚΕΝΑΝΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ 2001 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
  10.7 ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2001 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  11.1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2000 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
           
    80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α      
  189 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΙΛΖΕ 2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  190 ΛΙΓΓΟΥ ΕΛΠΙΔΑ - ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  319 ΔΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  475 ΒΑΣΔΕΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2000 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
           
    ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
1 36.00 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
2 33.84 ΝΤΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
3 33.33 ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 ΠΡΩΤΕΑΣ
  21.13 ΜΗΤΗΛΕΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 ΠΡΩΤΕΑΣ
           
    ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ      
1 50.95 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
2 45.51 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 1999 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
3 44.03 ΜΠΟΛΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  39.40 NIKOLOV NIKOLAI 1998 ATHLETIC HASCOVO
  35.35 SELIM AHMED 1998 ATHLETIC HASCOVO
           
    ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α      
1 27.74 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
2 26.12 ΑΜΠΡΑΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
3 24.86 ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΝΝΑ 2000 ΠΡΩΤΕΑΣ
  24.68 ΛΙΤΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2000 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  20.80 ΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  18.90 ΧΑΪΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
           
    ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α      
1 47.20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΠΡΩΤΕΑΣ
2 46.20 ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
3 42.10 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  35.92 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΠΡΩΤΕΑΣ
  33.56 ΣΤΑΥΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  30.51 ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΠΡΩΤΕΑΣ
           
    ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
1 34.40 ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
2 28.68 ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
3 27.20 ΒΑΣΙΛΟΥΔΙΑ ΜΑΡΙΑ 1999 ΠΡΩΤΕΑΣ
  26.50 ΤΙΑΜΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1999 ΠΡΩΤΕΑΣ
           
    ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ      
1 39.80 ΤΟΥΦΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
2 32.75 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 ΠΡΩΤΕΑΣ
3 32.30 BONTZO ATANAS 1999 BAYA BURGAS
  18.10 ΓΡΕΝΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1999 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
           
    ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'      
1 34.20 ΓΚΟΥΜΠΑΝΙΤΣΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 2000 ΠΑΟΚ
2 28.60 ΖΟΥΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
3 18.20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000 ΠΡΩΤΕΑΣ
  13.70 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2000 ΗΡΑΚΛΗΣ
           
           
    ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'      
1 39.80 ΚΑΝΟΤΖΙΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
2 21.60 ΔΟΥΚΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
           
    ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ      
1 3.50 ΤΣΑΓΚΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 ΠΑΟΚ
2 2.75 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1999 ΠΑΟΚ
           
    ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
1 2.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΑ 1999 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
           
    ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α      
1 2.95 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΙΚΗ 2000 Π.Α.Ο.Κ
2 2.65 ΤΖΕΜΑΛΑΙ ΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
           
    ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α      
1 3.90 ΡΟΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΟΚ
2 3.70 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 2000 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
3 3.25 ΤΣΙΧΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 ΠΑΟΚ
4 2.55 ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΠΑΟΚ
5 1.95 ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΟΚ
6 1.75 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  ΑΚΥΡ ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
           
    ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β    
1 2.85 ΠΑΝΤΕΛΟΓΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 2002 ΠΥΓΜΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 2.75 ΤΣΕΚΛΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2002 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
3 2.65 ΤΣΙΑΡΔΑΚΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2002 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
4 2.15 ΛΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2.15 ΠΥΓΜΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
           
    ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
1 5.39 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
2 5.20 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 1999 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
3 5.00 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  4.72 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1999 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  4.51 ΠΕΡΧΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1998 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  4.44 ΜΠΕΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  4.32 ΠΕΛΤΕΚΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  4.31 ΦΙΤΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 1998 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  4.20 ΜΙΣΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1998 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  4.15 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΗΣΑΪΑ 1999 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  3.77 ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 Π.Α.Ο.Κ
           
           
    ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ      
1 3.80 ΜΟΥΔΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 3.75 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2004 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 3.58 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΠΑΟΚ
  3.57 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  3.34 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  3.33 ΚΥΛΙΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  3.32 ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  3.32 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  3.21 ΚΑΤΣΙΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 2005 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  3.18 ΜΠΑΜΠΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  3.12 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2004 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  3.05 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  2.98 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  2.98 ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  2.97 ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 2006 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  2.90 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  2.84 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  2.83 ΖΗΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  2.73 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2005 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  2.68 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  2.65 ΓΚΟΡΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  2.55 ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2004 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  2.53 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 ΠΑΟΚ
  2.68 ΖΑΛΟΥΦΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  1.90 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΠΑΟΚ
           
    ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ      
1 3.73 ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 3.56 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
3 3.55 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
  3.46 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2005 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  3.34 ΠΑΤΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  3.33 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2005 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  3.30 ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΘΑΛΕΙΑ 2004 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  3.26 ΚΙΟΣΚΕΡΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  3.23 ΖΑΜΣΑ ΕΥΕΛΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
  3.23 ΣΕΡΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  3.16 ΚΕΤΣΑΤΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  3.14 ΣΤΑΥΡΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  3.08 ΜΑΝΩΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2004 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  3.06 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
  3.04 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΊΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  3.03 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  3.02 ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  2.97 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  2.86 ΝΤΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  2.85 BOIDEVA IOANNΑ 2004 ATHLETIC HASCOVO
  2.85 ΚΟΥΜΑΤΖΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  2.84 ΦΕΛΛΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  2.83 ΜΟΣΧΟΥΛΙΑ ΟΩ/ΝΑ 2005 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  2.82 ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  2.80 ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2005 Π.Α.Ο.Κ
  2.80 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2004 ΠΑΟΚ
  2.78 ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  2.76 ΑΝΑΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 2006 Π.Α.Ο.Κ
  2.68 ΜΑΛΟΥΤΖΑ ΛΑΟΥΡΑ 2006 Π.Α.Ο.Κ
  2.64 Σ0ΠΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  2.63 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2004 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  2.48 ΖΗΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 Π.Α.Ο.Κ
  2.44 ΤΣΟΜΑΚΙΑΝ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  2.42 ΧΟΥΡΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  2.40 ΚΥΔΑ ΕΛΕΝΗ 2005 Π.Α.Ο.Κ
  2.38 ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΜΥΡΤΩ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  2.37 ΠΟΔΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  2.36 ΤΣΟΥΡΙΔΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ 2006 Π.Α.Ο.Κ
  2.35 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  2.32 ΙΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΒΑΣΩ 2006 ΠΑΟΚ
  1.64 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
           
    ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ      
1 6.35 ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΠΡΩΤΕΑΣ
2 5.45 ΠΙΠΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
           
    ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α      
1 4.66 ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΙΚΥ 2000 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 4.48 ΚΑΡΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
3 4.41 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  4.40 ΜΠΑΝΤΗ ΕΛΕΑΝΝΑ 2000 Π.Α.Ο.Κ
  4.36 ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ 2001 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  4.08 ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ 2001 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  4.02 ΚΙΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  3.97 ΣΠΟΥΡΙΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  3.93 ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  3.93 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 Π.Α.Ο.Κ
  3.37 ΓΟΥΡΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  3.14 ΤΑΤΑΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2000 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
           
    ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β      
1 4.83 ΧΩΡΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2002 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
2 4.55 ΚΑΛΟΜΠΡΑΤΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΠΡΩΤΕΑΣ
3 4.30 ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
3 4.30 ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΡΩΤΕΑΣ
  4.05 ΔΕΔΑ ΕΛΕΝΗ 2003 Π.Α.Ο.Κ
  3.92 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  3.90 ΖΑΡΚΑΤΖΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  3.78 ANDEREEVA RADOST 2003 ATHLETIC HASCOVO
  3.70 ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2003 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  3.64 XAMATZH ΜΑΡΙΑΜ 2003 ΠΑΟΚ
  3.60 LULICHEVA GEBRIELLA 2003 ATHLETIC HASCOVO
  3.55 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2003 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  3.40 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  3.33 ΧΑΤΖΗΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  3.25 ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΡΙΣ 2003 Π.Α.Ο.Κ
  3.23 ΤΣΙΡΙΓΓΑΝΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ 2002 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  3.20 ΚΥΠΗ ΕΛΕΝΑ 2003 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  3.11 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΠΟΥΛΑ 2003 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  3.10 ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  3.05 ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  3.00 PLAMENOVA PLAMENA 2003 ATHLETIC HASCOVO
  2.60 ΚΑΤΣΙΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
           
    ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α      
1 5.41 ΜΠΛΙΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2000 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
2 5.29 ΦΕΙΔΑΝΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
3 5.04 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΠΑΟΚ
  5.00 ΤΕΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  4.80 ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  4.71 ΒΔΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  4.64 ΚΑΡΑΒΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2001 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  3.88 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2001 ΠΑΟΚ
           
    ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β      
1 4.70 ΛΕΠΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
2 4.66 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
3 4.65 ΜΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  4.40 ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  4.30 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  4.30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
  4.25 ΓΙΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 2002 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  4.10 ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  4.03 ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  3.95 ΖΑΡΚΑΛΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  3.95 ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  3.80 ΚΥΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  3.80 ΖΑΛΟΥΦΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  3.78 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  3.70 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  3.65 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  3.60 ΚΛΟΟΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  3.40 ΚΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 2003 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  3.40 ΜΠΟΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
  3.38 ΤΣΙΦΟΥΝΤΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  3.20 ΣΥΡΜΟΥΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 2002 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  3.00 ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2003 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  2.80 ΜΙΛΟΣ ΜΠΕΖΙΝΑ 2002 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
           
    ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΛΑΣ ΑΓΟΡΙΩΝ      
1 8.70 SABEV GEORGI 2005 VAIA BOURGAS
1 8.70 ΚΑΝΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004 ΠΑΟΚ
3 7.00 ΣΙΔΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  6.20 ΚΟΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004 ΠΑΟΚ
  6.15 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  6.10 ΜΟΥΜΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  6.00 ΒΕΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  5.80 ΒΑΔΙΚΟΛΙΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  5.50 ΓΚΑΓΚΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  5.40 ΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  4.80 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  4.60 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
  4.40 ΚΟΤΖΙ ΔΕΜΠΙ 2004 ΔΟΞΑΤΟ
           
    ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ      
1 9.60 ΚΟΦΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 Π.Α.Ο.Κ
1 9.60 ΚΟΝΤΟΝΙΔΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ 2004 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
3 8.80 ΓΚΑΪΤΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
3 8.80 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2004 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚ
  8.30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ 2004 Π.Α.Ο.Κ
  8.10 ΚΑΝΟΤΖΙΑΝ ΕΛΕΝΗ 2004 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  7.20 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 Π.Α.Ο.Κ
  6.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  6.20 ΜΑΡΓΙΟΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  5.80 ΔΗΜΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  5.50 ΜΠΟΥΛΜΠΟΥΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  5.40 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 Π.Α.Ο.Κ
           
           
           
    ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
1 12.5 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
2 11.15 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 1999 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
3 10.33 ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΟΥΔΗ ΒΑΛΑΝΤΩ 1998 ΠΡΩΤΕΑΣ
           
    ΣΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ      
1 16.98 ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
2 12.07 ATANASOV DONCHO 1999 VAIA BOURGAS
3 11.24 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
4 10.74 ΓΚΙΡΓΚΕΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
5 10.64 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ 1999 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
6 10.39 TSVETKOV GALIN 1999 VAIA BOURGAS
7 8.41 ΜΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
8 7.24 ΜΙΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
           
    ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α      
1 9.79 ΓΚΟΥΜΠΑΝΙΣΤΑ ΕΥΡΥΔΙΚΗ 2000 Π.Α.Ο.Κ
2 9.55 ΦΛΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
3 8.28 ΚΟΥΛΙΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  8.19 ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  7.97 ΣΙΜΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  7.79 ΝΑΤΣΙΔΟΥ ΦΑΙΗ 2001 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  7.58 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 2001 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  6.77 ΣΟΥΤΛΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ 2001 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  5.78 ΙΒΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  5.13 ΚΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2001 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
           
    ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β      
1 9.13 ΤΑΧΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
2 8.22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
3 7.48 ΠΕΤΑΛΩΤΗ ΒΑΓΙΑ 2002 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  7.10 ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΘΕΟΦΑΝΗ 2003 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  7.00 ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΛΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 2002 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  6.02 ΚΑΜΙΩΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ 2002 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  6.00 ΚΟΤΣΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  5.80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2003 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  5.72 ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
  5.68 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
  5.50 ΚΟΝΤΟΣΤΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  5.26 ΜΥΛΩΘΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  5.20 ΝΕΣΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  5,.33 ΑΝΔΑΒΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  4.85 ΧΟΤΖΑ ΤΖΕΣΙΚΑ 2003 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
           
    ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α      
2 10.26 ΖΑΠΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
1 13.31 ISMAIL SADETIN 2000 VAYA BOURGAS
3 6.71 ΧΑΜΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
           
    ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β      
1 12.85 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
2 11.00 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
3 9.55 ΧΑΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  7.32 ΤΑΞΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  7.20 ΤΣΙΑΚΥΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  7.05 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  5.90 ΝΤΟΥΡΜΠΑΚΟΥ ΕΜΙΛΙΑΝΟ 2003 ΠΡΩΤΕΑΣ
  5.45 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
           
    ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
1 1.40 STOYANOVA YORDANKA 1999 ATHLETIC HASCOVO
           
    ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ      
1 1.75 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1998 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
2 1.75 ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
    ΥΨΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α      
1 1.70 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
           
    ΥΨΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ      
1 1.30 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2004 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
  1.20 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
           
    ΥΨΟΣ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ      
1 1.30 ΠΙΠΙΛΑ ΕΛΛΗ 2004 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
           
    ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α      
1 1.35 ΦΙΤΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 2001 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
2 1.15 ΓΙΟΥΡΓΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2001 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
           
    ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β      
1 1.35 ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
2 1.35 ΓΚΑΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 Π.Α.Ο.Κ
3 1.30 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ 2002 Π.Α.Ο.Κ
  1.25 ΚΑΝΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2003 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
  1.25 ΣΕΡΚΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2002 Π.Α.Ο.Κ
  1.25 ΓΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
  1.15 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
  1.15 ΑΞΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  1.10 ΤΖΙΑΜΠΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  1.10 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2003 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  1.00 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2003 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  1.00 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2003 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
  0.90 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
           
    ΥΨΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β      
1 1.35 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΠΑΟΚ
2 1.25 ΒΙΤΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 2002 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
3 1.20 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 ΠΑΟΚ
           
           
    ΥΨΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'      
1 1.70 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
2 1.65 ΚΟΥΡΣΙΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
3 1.45 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2000 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
           
    4Χ50Μ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ      
1 30.5 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ      
2 31.9 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ      
3 32.0 ΑΡΗΣ      
  32.2 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ      
  32.6 ΠΑΟΚ      
  32.9 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ      
  33.9 ΠΡΩΤΕΑΣ      
  34.1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ      
  34.3 ΔΟΞΑΤΟ      
  35.0 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ      
  35.1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ      
  39.6 ΗΡΑΚΛΗΣ      
           
    4Χ50Μ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ      
1 32.4 ΠΡΩΤΕΑΣ      
2 34.5 ΔΟΞΑΤΟ      
3 34.9 ΠΑΟΚ      
3 34.9 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ      
  39.4 ΗΡΑΚΛΗΣ      
           
    4Χ50Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β      
1 28.5 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ      
2 29.7 ΑΡΗΣ      
3 30.1 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ      
  31.7 ΗΡΑΚΛΗΣ      
  32.6 ΗΡΑΚΛΗΣ      
  33.4 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ      
           
    4Χ50Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β      
1 28.6 ΔΟΞΑΤΟ      
2 29.0 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ      
3 30.2 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ      
  30.3 ΠΡΩΤΕΑΣ      
  31.1 ΠΑΟΚ      
  31.2 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ      
  31.4 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ      
  35.0 ΗΡΑΚΛΗΣ      
           
    4Χ80Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α      
1 42.8 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ      
2 43.9 ΠΑΟΚ      
           
    4Χ80Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α      
1 42.9 ΑΡΗΣ      
2 43.3 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ      
3 44.6 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ      
  45.1 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ      
  45.3 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ      
  45.7 ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ      
  45.9 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ      
  46.2 ΗΡΑΚΛΗΣ      
  47.1 ATHLETIC HASCOVO      
           
       

Αναδημοσιεύστε το άρθρο

PLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMIT

Στιγμιοτυπα τελευταιας αγωνιστικης

ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • ΟΛΑ
  • ΤΟΠΙΚΑ
  • ΕΛΛΑΔΑ
  • ΚΟΣΜΟΣ

Και σε άλλες χώρες ζητούν άσυλο οι Οκτώ Τούρκοι

Και σε άλλες χώρες ζητούν άσυλο οι Οκτώ Τούρκοι

Και σε άλλες χώρες εκτος από την Ελλάδα ζητούν άσυλο οι οκτώ Τούρκοι στρατιωτικοί που είχαν έρθει στην Αλεξανδρούπολη στις...

Blue Monday: Τι είναι και γιατί φοβίζει η σημερινή Δευτέρα;

Blue Monday: Τι είναι και γιατί φοβίζει η σημερινή Δευτέρα;

Μην ψάξετε να βρείτε κάπου κάτι... μπλε. Αφενός λόγω καιρού θα δείτε μόνο γκρίζο και αφετέρου γιατί ο όρος Blue...

Φουσκώνει επικίνδυνα ο Έβρος

Φουσκώνει επικίνδυνα ο Έβρος

Δια της διπλωματικής οδού ενημέρωσαν την Ελληνική πλευρά οι Βούλγαροι εκδίδοντας Ρηματική Διακοίνωση με την οποία αναφέρουν τις απογευματινές ώρας...

Θράκη: Σε ποιές περιοχές απαγορεύεται η κυκλοφορία

Θράκη: Σε ποιές περιοχές απαγορεύεται η κυκλοφορία

Μετά τις καταιγίδες και τους θυελλώδεις ανέμους, που έπληξαν το Σαββατοκύριακο πολλές περιοχές της χώρας, σε εξέλιξη βρίσκεται το δεύτερο...

Και σε άλλες χώρες ζητούν άσυλο οι Οκτώ Τούρκοι

Και σε άλλες χώρες ζητούν άσυλο οι Οκτώ Τούρκοι

Και σε άλλες χώρες εκτος από την Ελλάδα ζητούν άσυλο οι οκτώ Τούρκοι στρατιωτικοί που είχαν έρθει στην Αλεξανδρούπολη στις...

Φουσκώνει επικίνδυνα ο Έβρος

Φουσκώνει επικίνδυνα ο Έβρος

Δια της διπλωματικής οδού ενημέρωσαν την Ελληνική πλευρά οι Βούλγαροι εκδίδοντας Ρηματική Διακοίνωση με την οποία αναφέρουν τις απογευματινές ώρας...

Θρίλερ με πτώμα ανδρα στην Αλεξανδρούπολη

Θρίλερ με πτώμα ανδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το πτώμα ενός άνδρα, σε προχωρημένη σήψη, εντόπισαν το μεσημέρι της Κυριακής στελέχη του Λιμενικού σε απόκρημνο σημείο της παραλίας...

Θράκη: Σε ποιές περιοχές απαγορεύεται η κυκλοφορία

Θράκη: Σε ποιές περιοχές απαγορεύεται η κυκλοφορία

Μετά τις καταιγίδες και τους θυελλώδεις ανέμους, που έπληξαν το Σαββατοκύριακο πολλές περιοχές της χώρας, σε εξέλιξη βρίσκεται το δεύτερο...

Τιμάται σήμερα ο Άγιος Αθανάσιος ο Μέγας 18 Ιανουαρίου

Τιμάται σήμερα ο Άγιος Αθανάσιος ο Μέγας 18 Ιανουαρίου

Ο Μέγας Αθανάσιος γεννήθηκε το 295 μ.Χ. στην Αλεξάνδρεια από φτωχούς αλλά ευσεβείς γονείς. Σε νεαρή ηλικία, επισκέφθηκε τους μοναχούς...

Ξεκινούν οι εκπτώσεις τη Δευτέρα! Συμβουλές για σωστές αγορές

Ξεκινούν οι εκπτώσεις τη Δευτέρα! Συμβουλές για σωστές αγορές

Τη Δευτέρα 11 Ιανουαρίου 2016 αρχίζει η περίοδος των χειμερινών εκπτώσεων, η οποία θα διαρκέσει έως τη Δευτέρα 29 Φεβρουαρίου...

Τελευταία ευκαιρία για τέλη κυκλοφορίας και πινακίδες

Τελευταία ευκαιρία για τέλη κυκλοφορίας και πινακίδες

Μέχρι την Παρασκευή θα έχουν την ευκαιρία να πληρώσουν τα τέλη κυκλοφορίας και να καταθέσουν τις πινακίδες τους οι ιδιοκτήτες...

Ο πρίγκιπας William ετοιμάζεται για βασιλιάς

Ο πρίγκιπας William ετοιμάζεται για βασιλιάς

Η Ελισάβετ αποφάσισε να αποσυρθεί από τον θρόνο. Άλλωστε  πέρασε στην ιστορία καθώς έγινε η μακροβιότερη βασίλισσα της Βρετανίας, αφήνοντας...

ΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΤΙΣ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2015! Οι 12 θεωρίες για την ημέρα που λένε…

ΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΤΙΣ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2015! Οι 12 θεωρίες για την ημέρα που λένε ότι «θα αλλάξει τον κόσμο»

Τι θα συμβεί την 23η Σεπτεμβρίου; Το διαδίκτυο και για ανεξήγητο λόγο φαίνεται να έχει πραγματικά «φωτιά» παρουσιάζοντας θεωρίες που...

Ένα νεογέννητο βρήκαν μέσα σε σωλήνα αποχέτευσης σε δημόσιες τουαλέτες

Ένα νεογέννητο βρήκαν μέσα σε σωλήνα αποχέτευσης σε δημόσιες τουαλέτες

Ένα νεογέννητο κοριτσάκι βρήκαν περαστικοί μέσα σε σωλήνα αποχέτευσης σε δημόσιες τουαλέτες στο δυτικό Πεκίνο.

Κύπρος 41 χρόνια από την τουρκική εισβολή. Ο ήχος των σειρήνων ξυπνά μνήμες

Κύπρος 41 χρόνια από την τουρκική εισβολή. Ο ήχος των σειρήνων ξυπνά μνήμες

Μνήμες από την αποφράδα ημέρα της 20ης Ιουλίου 1974, όταν στις ακτές της Κερύνειας άρχιζε η τουρκική εισβολή στην Κύπρο,...

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ